Nahrávam...

O nás

Spoločnosť IDOAL, s.r.o. vznikla v roku 2011. Od je založenia sa snažíme o profesionálny prístup, ale pritom priateľský vzťah so zákazníkom, ponúknuť im niečo viac ako len nákup v elektronickom obchode. Okrem kvalitných produktov a služieb chceme zákazníkovi dopriať spokojnosť, ale i zábavu a radosť z tovaru, ktorý si zakúpil. Usilujeme sa o to, aby návštevníka našich stránok zaujal náš tovar, bavilo ho vybrať si to, čo chce a potrebuje, tešil sa na objednávku, a predovšetkým, aby bol spokojný a rád sa potom vrátil.

Je samozrejmosťou, že očakávame akékoľvek podnety k tomu, čo sa nám nedarí, mohlo by byť lepšie alebo by Vás ešte viac uspokojilo. E-shop je postavený na Vašich prianiach, preto sa nehanbíte nám ich oznámiť, či upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť alebo nedostatok. Vaša kritika nás určite posunie k vyššej kvalite a k Vašej spokojnosti.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie Beriem na vedomie